O nás

Reprodukce slavných obrazů a fotografií prodáváme v České republice pod značkou art1 již od roku 1995.

 


Byli jsme první, kdo dovážel tento sortiment (tehdy ještě v papírové formě) z Itálie. Také jsme byli první, kdo do ČR dovážel italské rámy.

Dnes díky exkluzivní smlouvě s italským vydavatelským domem máme „skladem“ více než 4.000 motivů slavných obrazů a fotografií, které můžeme vytisknout na širokou škálu materiálů prakticky v jakékoliv velikosti.

Tiskneme na fotopapíry, matné papíry, kanvas (malířské plátno), textilní a jiné tapety, a různé samolepící folie vhodné pro použití jako okenní, podlahovou a jinou grafiku.

Následně tisky můžeme zalaminovat, vakuově nalepit na desku a dle přání zákazníků zarámovat.

Naše kolekce rámů je pečlivě vybírána od různých dodavatelů z ČR, Itálie, Německa, nebo Španělska. Některé rámovací profily si necháváme dělat v Toskánsku přímo na zakázku.

Naše kamenná prodejna – rámování a galerie art1, sídlí v krásných prostorách kousek od OC Nový Smíchov na adrese Karla Engliše 3, Praha 5.

 

Eshop obrazárna.cz je specializovaným serverem kde si můžete nakonfigurovat vaši reprodukci (včetně rámů a dalších operací) z našeho katalogu tak, aby se hodila právě do vašeho interiéru.

Krásný obraz vytvoříme také z vašich fotografií.

Pro jakékoliv dotazy nás, prosíme, kontaktujte.